AndroidNarzędziaPrzesyłanie plikówBluetooth File Transfer
Bluetooth File Transfer ikona

Bluetooth File Transfer5.67

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Technologia bluetooth, choć trochę zapomniana, ciągle ma swoje miejsce w świecie telefonów komórkowych. Wykorzystywana jest do obsługi zestawów słuchawkowych, głośników lub wysyłania plików. Dzięki Bluetooth File Transfer, przesyłanie danych między dwoma urządzeniami jest niezwykle proste.

Standardowo system Android nie posiada aplikacji zarządzającej plikami, przez co niemożliwe jest wysłanie np. pobranego pliku lub zapisanego dokumentu na inne urządzenie. Z pomocą przychodzi Bluetooth File Transfer, który w prosty sposób umożliwia wysyłanie nawet dużego objętościowo pliku. Oprócz samego transferu przez bluetooth, aplikacja oferuje standardowe zarządzanie plikami, jak kopiowanie, usuwanie, czy wyświetlanie informacji. Możliwe jest także utworzenie archiwów w formatach Zip, Gzip i Tar. Pliki mogą też być wysłane pocztą elektroniczną lub umieszczone w serwisach Dropbox i Dysk Google, o ile na urządzeniu zainstalowane są klienty tych aplikacji.

Ustawienia programu oferują także wzmożone bezpieczeństwo, poprzez monitowanie o każdej próbie połączenia przez bluetooth. Możliwe jest też ustawienie opcji, które oszczędzają baterię. Bardzo ciekawą funkcją programu jest wysyłanie kontaktów przez bluetooth, co znacząco ułatwia dzielenie się informacjami ze znajomymi.

Program jest dostępny bezpłatnie w usłudze Sklep Play. Posiada on jednak sporo reklam. Można je wyłączyć poprzez zakup systemu licencyjnego oferowanego przez twórców programu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań8 275
Data aktualizacji12 paź 2023
Rozmiar pliku2.04 MB
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Bluetooth File Transfer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)