WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćBorderMaker
BorderMaker ikona

BorderMaker5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BorderMaker to niewielkie, darmowe narzędzie, za pomocą którego z łatwością dodamy do naszych zdjęć rozmaite elementy ozdobne, głównie ramki i innego rodzaje obramowania. To jednak nie wszystko, bowiem aplikacja ta pozwala również na dodanie do fotografii tekstu, znaku wodnego oraz ułatwia zmianę rozmiarów zdjęć.

Wszystko to dostępne jest w zasadzie na dowolnej platformie, bowiem BorderMaker zostało napisane w języku programowania Java, dzięki czemu aplikacja może być uruchomiona na każdym systemie operacyjnym. Wzbogacać o nowe elementy możemy zdjęcia zapisane w najważniejszych i najpopularniejszych formatach graficznych, takich jak JPG, PNG, BMP oraz GIF. Obsługa programu jest prosta, pomimo braku polskiej wersji językowej - wystarczy realizować kolejne etapy, a program sam poprowadzi użytkownika do szczęśliwego końca, gdzie czekać będzie już gotowe, obramowane zdjęcie.

Po wskazaniu folderu ze zdjęciami możemy zapoznać się z dostępnymi możliwościami. Do wyboru jest zmiana rozmiarów fotografii (w tym osobne ustawienia dotyczące jakości oraz wyostrzenia), dodać tekst (tytuł, podpis itd.), ramki i znaki wodne. Każda z opcji może być bez problemu dostosowana przez użytkownika, wybierając chociażby takie właściwości jak kolor, pozycja, rozmiar, cień i nie tylko. W dowolnej chwili możemy również kliknąć przycisk Preview, aby zobaczyć jak będą wyglądać pliki wynikowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań433
Data aktualizacji26 maj 2015
Rozmiar pliku2.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BorderMaker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)