Boulder Remake na weekend

Boulder Remake na weekend

Redakcja
28.05.2010 19:50

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Boulder Remake - polską przeróbkę klasycznego i legendarnego tytułu Boulder Dash z 1984 roku.

Celem gry jest zebranie jak największej ilości diamentów i odnalezienie wyjścia z jaskini przed upływem ściśle określonego czasu. Oprócz szybkiego myślenia i umiejętnego planowania należy wykazać się dużą zręcznością i niemałym refleksem, by żaden z kamieni lub innych przedmiotów nie wylądował na naszej głowie lub nie zatarasował nam drogi do wyjścia. Boulder Dash to niewątpliwie tytuł ponadczasowy, który przez ponad ćwierć wieku zgromadził miliony fanów emocjonujących się po dziś dzień przygodami małego, jaskiniowego ludka ;-).

Grę Boulder Remake można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy zapoznać się z recenzjami deskorolkowego Skate 3 oraz Prince of Persia: The Forgotten Sands w wersji na Wii, a także zapowiedzią wielce wyczekiwanego Crysis 2. Dzielimy się ponadto wrażeniami z obcowania ze Sniper: Ghost Warrior - polską grą tworzoną przez City Interactive.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)