WindowsGryLogiczne i karcianeBoulder Rush

Boulder Rush

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Boulder Rush to remake kultowej gry zręcznościowo-logicznej, stanowiący nie lada gratkę dla fanatyków rozrywki w stylu retro. Za oryginał odpowiadali Peter Liepa i Chris Gray, którzy swój projekt udostępnili publicznie dla 8-bitowych komputerów Atari w 1984 roku. Z czasem gra została przeportowana na inne komputery i platformy.

Jak wygląda rozgrywka?

Gracz wciela się w postać głównego i jedynego bohatera w grze o imieniu Rockford. Jego zadaniem jest eksplorowanie różnego typu jaskiń i przekopywanie ich w poszukiwaniu klejnotów i diamentów. Nie zawsze będzie to jednak proste zadanie. Nasza postać w grze narażona będzie na wiele niebezpieczeństw – wrogie stworzenia, spadające głazy, lawiny czy eksplozje. Na naszą niekorzyść jest też ograniczona ilość czasu na dotarcie do wyjścia.

Opisywany remake jest szansą na uruchomienie tej kultowej gry na współczesnych komputerach z Windowsem.

Kluczowe cechy gry:

  • remake popularnej gry zręcznościowo-logicznej
  • nie lada gratka dla fantyków klimatów retro
  • proste zasady, ale nie koniecznie prosta rozgrywka

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBoulder Rush
Liczba pobrań203
Data aktualizacji10 lip 2020
Rozmiar pliku0.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)