bECAeSaJ

Brave Browser1.29.79

Brave Browser to nowoczesna przeglądarka internetowa, której głównym atrybutem jest szybkość działania oraz ochrona prywatności podczas codziennego surfowania w Internecie. Oferuje ona zestaw funkcji oraz narzędzi, dzięki którym korzystanie z sieci jest wygodniejsze i bezpieczniejsze.

bECAeSaL

Blokada możliwości śledzenia użytkownika

Opisywana przeglądarka wyposażona została w mechanizmy, które odpowiadają za blokowanie żądania plików cookies (tzw. ciasteczek) podczas przeglądania różnego typu stron internetowych. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że nie jest śledzony w trybie online. Proceder ten jest często określany mianem trackingu i teoretycznie wykorzystywany ma być przez serwisy internetowe do wyświetlania spersonalizowanych treści reklamowych.

Bezpieczne połączenie HTTPS i ochrona przed wirusami

Brave podczas przeglądania stron internetowych wykorzystuje szyfrowane połączenie protokołem HTTPS. Dodatkowo oferuje mechanizmy automatycznie blokujące takie zagrożenia jak phishing (wyłudzanie poufnych danych), malware (oprogramowanie infekujące komputer), malvertising (fałszywe i szkodliwe reklamy) czy niebezpieczne wtyczki dla przeglądarki.

Tryb incognito z wykorzystaniem sieci Tor

Przeglądarka Brave Browser (poza Tor Browser) jest jedyną, która domyślnie w trybie incognito wykorzystuje sieć Tor. W tym celu nie jest wymagana instalacja dodatkowych wtyczek itp. Dzięki takiemu rozwiązaniu adres IP użytkownika jest maskowany, co sprawia, że lokalizacja użytkownika jest trudna do wykrycia oraz dostawca internetu nie ma podglądu do przeglądanych adresów URL.

Brave w trakcie ładowania kolejnych stron internetowych wyświetla tylko niezbędne komponenty, co sprawia, że uruchamianie witryn sieciowych jest nawet do 60 procent szybsze niż podczas wykorzystania tradycyjnych przeglądarek.

Cechy charakterystyczne programu:

  • darmowa przeglądarka kierowana do użytkowników dbających o bezpieczeństwo
  • domyślna funkcja blokowania plików cookies
  • wykorzystanie protokołu HTTPS do przeglądania stron internetowych
  • mechanizmy blokowania wszelakiego rodzaju szkodników
  • tryb incognito bazujący na sieci TOR
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań212
Data aktualizacji14 wrz 2021
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECAeSbH