WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioBreakaway Audio Enhancer
Breakaway Audio Enhancer ikona

Breakaway Audio Enhancer1.40.03

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Breakaway Audio Enhancer to narzędzie służące do poprawy jakości dźwięku na komputerze. Twórcy aplikacji wykorzystują tę samą technologię, która stosowana jest przez profesjonalistów.

Po zainstalowaniu opisywanego programu użytkownik może kontrolować jakość dźwięku w poszczególnych utworach muzycznych, jak również ścieżkach audio pochodzących z rozmaitych materiałów wideo uruchamianych czy to bezpośrednio z dysku twardego, czy też za pomocą przeglądarki internetowej. Breakaway Audio Enhancer bardzo dobrze sprawdza się również w grach komputerowych.

Breakaway Audio Enhancer sprawia, że niezależnie od wybranego źródła dźwięku, brzmi on wyjątkowo profesjonalnie. Dotyczy to wszystkich odtwarzaczy multimedialnych zainstalowanych w komputerze użytkownika. Nie musi on już szukać rozmaitych wtyczek dla każdej z aplikacji oferujących możliwość uruchamiania plików dźwiękowych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 853
Data aktualizacji29 paź 2019
Rozmiar pliku4.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Breakaway Audio Enhancer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)