WindowsGryLogiczne i karcianeBridge Baron 29

Bridge Baron 29

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bridge Baron 29 to gra stworzona dla fanów gier karcianych i logicznych. Studio Great Game Products przygotowało dopracowaną symulację, w której można doskonalić swoje umiejętności gry w brydża. Trening, gra w pojedynkę lub ze znajomymi, a nawet ludźmi z całego świata – to wszystko będzie możliwe w tym właśnie tytule.

Rozgrywka

Brydż to gra karciana dla czterech osób, w której jedna para gra przeciwko drugiej (Północ-Południe vs Wschód-Zachód). W obiegu są pięćdziesiąt dwie karty, a wśród nich cztery kolory. Grę można wygrać po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów przez zrealizowanie lewy.

W Bridge Baron 29 dostępny jest cały poradnik o tym, czym jest brydż, jakie są jego zasady, na czym polegają poszczególne części rozgrywki oraz podstawowe strategie, które można zastosować w czasie gry. Dodatkowo, przy każdej rozgrywce, w chwilach wątpliwości można kliknąć na ikonę wskazówki i otrzymać od programu poradę dotyczącą następnego ruchu.

Gra pozwala na uczestnictwo w turniejach oraz na sprawdzenie swoich sił w specjalnie przygotowanych wyzwaniach. Dostępny jest tryb jednoosobowy (lub gra z drugą osobą na zmianę w parze) oraz tryb online, gdzie wchodząc na serwer można grać z innymi osobami.

Poza losowo generowanymi partiami, z których każda ma swój numer, można wygenerować swoje własne rozdanie gdzie ustala się punkty, rozgrywającego, czas i wiele więcej.

Bridge Baron 29 umożliwia włączenie trybu auto rozgrywki (gdzie sztuczna inteligencja rozegra partię za gracza) oraz przewijanie między akcjami za pomocą strzałek widniejących na pasku nad stołem. Swoje osiągnięcia można podejrzeć w tabeli ze statystykami. Drobnym dodatkiem jest możliwość dostosowania wyglądu rewersu kart, barwy stołu oraz koloru, na jaki karty zostają podświetlone po poproszeniu o wskazówkę.

W wersji demonstracyjnej nie ma możliwości uruchomienia opcji, które wymagają połączenia z siecią.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 110
Data aktualizacji30 lip 2020
Rozmiar pliku95.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)