Brytyjski Amazon teraz z darmową wysyłką do Polski

Brytyjski Amazon teraz z darmową wysyłką do Polski

Wojciech Cybulski
12.10.2010 10:26

Brytyjski oddział sklepu internetowego Amazon ogłosił, że mieszkańcy 17 europejskich krajów - w tym Polski - mogą już korzystać z bezpłatnej dostawy Super Saver Delivery.

Kierownictwo brytyjskiego Amazonu podjęło decyzję o otwarciu na wschód, dzięki czemu zamówienia złożone w Amazon.co.uk będą mogły być bezpłatnie dostarczone nie tylko Brytyjczykom i Irlandczykom, lecz również Belgom, Holendrom, Finom, Włochom, Norwegom, Szwedom, Polakom i mieszkańcom kilku innych europejskich krajów. Co ważne, wysyłka Super Saver Delivery nie jest obarczona jakimiś wygórowanymi wymaganiami. Bezpłatna dostawa przysługuje nam za każdym razem, gdy złożymy zamówienie na co najmniej 25 funtów (około 120 zł) i nasze zakupy nie będą dotyczyły dużej elektroniki bądź innych przedmiotów o znacznych gabarytach. Amazon ostrzega, że dostarczenie zamówienia w ramach Super Saver Delivery trwa od 3 do 5 dni roboczych, co jednak nie powinno być szczególnym utrudnieniem. Za zakupy w sklepie Amazon.co.uk możemy płacić bonami upominkowymi oraz kartami kredytowymi i debetowymi, w tym między innymi kartą Visa, Delta, Visa Electron oraz MasterCard.

Amazon.co.uk ma nadzieję, że dzięki rozszerzeniu darmowej wysyłki o 17 nowych europejskich krajów umocni swoją pozycję na rynku. Warto zauważyć, że za sprawą niskich cen na niektóre produkty brytyjski Amazon może konkurować z ofertą polskich e-sklepów, takich jak Empik czy Merlin.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)