„Brzydki sweter” z logo Windows 95 – Microsoft ujawnia niespodziankę dla fanów systemu

„Brzydki sweter” z logo Windows 95 – Microsoft ujawnia niespodziankę dla fanów systemu
Oskar Ziomek

14.12.2018 22:04, aktual.: 15.12.2018 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft dotrzymał słowa i zaprezentował na Twitterze nowy gadżet stworzony z myślą o fanach systemu Windows 95. Mowa o swetrze z dużym logo systemu, typowym dla Windowsa sprzed lat. O jego urodzie można dyskutować, a sam Microsoft humorystycznie opisuje go hasztagiem #WindowsUglySweater (co w wolnym tłumaczeniu oznacza brzydki sweter z logo Windows). Nie da się go kupić, ale kilku szczęśliwców dostanie taki na własność.

Microsoft oczekuje interesujących wiadomości na Twitterze – należy się spodziewać, że autorzy kilku najciekawszych zostaną obdarowani nowym elementem garderoby. Wszystko wskazuje na to, że sweter pojawił się właśnie teraz wyłącznie z uwagi na okres zimowy, nadchodzące święta i dobre humory użytkowników. Pierwsze wydanie Windowsa 95 pojawiło się bowiem na rynku, jak sama nazwa wskazuje, w 1995 roku (w sierpniu), toteż trudno doszukiwać się w prezentacji swetra w grudniu 2018 roku jakiegoś jubileuszu.

O samym produkcie Microsoft mówi softwear – w dosłownym tłumaczeniu chodzi o miękkie ubranie, ale w praktyce to nawiązanie do słowa software, co po angielsku oznacza oprogramowanie, a wymowa obydwu jest praktycznie identyczna.

Jak wspomniano wcześniej, prezentowanego swetra nie będzie można niestety kupić. Już teraz wiele osób jest nim jednak zainteresowanych, a pozytywne głosy pojawiają się także w zagranicznych mediach. Być może Microsoft zdecyduje się zwiększyć liczbę dostępnych sztuk i umożliwić zakup, zauważywszy, że zainteresowanie swetrem jest spore? Tego nie wiemy, dlatego na tę chwilę jedyną metodą zdobycia ubrania jest zainteresowanie Microsoftu swoim wpisem na Twitterze.

Niestety, także w tym przypadku nie można mieć pewności, że jest się na dobrej drodze do zdobycia swetra z logo Windowsa 95 – producent nie sprecyzował, czym będzie się kierować wybierając szczęśliwców, ani jak dużo sztuk jest do rozdania. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Chodzilibyście w swetrze z logo Windowsa 95? Liczymy na interesującą dyskusję w komentarzach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (100)