Budynki Facebooka zostały odcięte. Karty dostępu pracowników również padły

Budynki Facebooka zostały odcięte. Karty dostępu pracowników również padły
Źródło zdjęć: © Facebook
Konrad Siwik

04.10.2021 22:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas wielkiej awarii Facebooka dziennikarka "The New York Times", Sheera Frenkel donosiła, że pracownicy serwisu nie mogą wejść do budynków, by ocenić skalę przestoju, ponieważ ich karty dostępu nie działają.

Świat się zatrzymał. Oczywiście nie ten prawdziwy, a wirtualny. Wszystko zaczęło się wraz z awarią Facebooka, która pociągnęła za sobą wszystkie inne serwisy należące do niebieskiego giganta.

Nie działały również Instagram, Messenger i WhatsApp, a ich użytkownicy nie wiedząc, co ze sobą zrobić, co 5 sekund spoglądali na telefon z nadzieją, że ich aplikacje w końcu zaczną działać. Jednak na usunięcie awarii musieli dłużej niż zwykle.

Sheera Frenkel, dziennikarka "The New York Times", poinformowała na Twitterze, że rozmawiała przez telefon z osobą pracującą dla Facebooka. Dowiedziała się od niej, że pracownicy nie mogli wejść do budynków, by ocenić skalę awarii, ponieważ nie działają ich karty dostępu.

"Rozmawiałam właśnie przez telefon z osobą pracującą dla FB, która opisała, że pracownicy nie mogli dziś rano wejść do budynków, aby zacząć oceniać zakres awarii, ponieważ ich identyfikatory nie działały, aby uzyskać dostęp do drzwi" – napisała na Twitterze dziennikarka.

Spragnieni swojej codziennej dawki social mediów użytkownicy zaczęli wymieniać się informacjami na temat awarii Facebooka na Twitterze. Tymczasem serwis, na którym skupił się ruch internautów, wita ochoczo "dosłownie wszystkich".

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (126)