Budynki Facebooka zostały odcięte. Karty dostępu pracowników również padły

Strona głównaBudynki Facebooka zostały odcięte. Karty dostępu pracowników również padły
04.10.2021 22:19
Budynki Facebooka zostały odcięte. Karty dostępu pracowników również padły
Źródło zdjęć: © Facebook

Podczas wielkiej awarii Facebooka dziennikarka "The New York Times", Sheera Frenkel donosiła, że pracownicy serwisu nie mogą wejść do budynków, by ocenić skalę przestoju, ponieważ ich karty dostępu nie działają.

bETCxjsl

Świat się zatrzymał. Oczywiście nie ten prawdziwy, a wirtualny. Wszystko zaczęło się wraz z awarią Facebooka, która pociągnęła za sobą wszystkie inne serwisy należące do niebieskiego giganta.

Facebook padł na wiele godzin. Wyjaśniamy, co mogło być przyczyną
Facebook padł na wiele godzin. Wyjaśniamy, co mogło być przyczyną

Nie działały również Instagram, Messenger i WhatsApp, a ich użytkownicy nie wiedząc, co ze sobą zrobić, co 5 sekund spoglądali na telefon z nadzieją, że ich aplikacje w końcu zaczną działać. Jednak na usunięcie awarii musieli dłużej niż zwykle.

bETCxjsn

Sheera Frenkel, dziennikarka "The New York Times", poinformowała na Twitterze, że rozmawiała przez telefon z osobą pracującą dla Facebooka. Dowiedziała się od niej, że pracownicy nie mogli wejść do budynków, by ocenić skalę awarii, ponieważ nie działają ich karty dostępu.

"Rozmawiałam właśnie przez telefon z osobą pracującą dla FB, która opisała, że pracownicy nie mogli dziś rano wejść do budynków, aby zacząć oceniać zakres awarii, ponieważ ich identyfikatory nie działały, aby uzyskać dostęp do drzwi" – napisała na Twitterze dziennikarka.

Spragnieni swojej codziennej dawki social mediów użytkownicy zaczęli wymieniać się informacjami na temat awarii Facebooka na Twitterze. Tymczasem serwis, na którym skupił się ruch internautów, wita ochoczo "dosłownie wszystkich".

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bETCxjsx
Komentarze (126)
bETCxjtj