Burza mózgów na temat Firefoksa 4

Burza mózgów na temat Firefoksa 4

Redakcja
04.08.2010 11:35, aktualizacja: 04.08.2010 11:46

Mozilla uruchomiła nową stronę na której użytkownicy mogą głosować oraz dzielić się nowymi pomysłami czy spostrzeżeniami na temat testowych wersji Firefoksa.

Strona w założeniu ma służyć do wybrania najciekawszych pomysłów dotyczących ulepszeń jakie mogłyby być zaimplementowane jeszcze przed premierą Firefoksa 4.0, która planowana jest na koniec bieżącego roku. Każdy użytkownik ma do wykorzystania 10 głosów, które możne oddać na poszczególne pozycje. Głos zostanie zwrócony użytkownikowi jeśli pomysł na który oddał swój głos zostanie uznany za wdrożony albo zostanie usunięty. Dotychczas zostały zaakceptowane cztery zgłoszenia: błędy w obsłudze minimotywów Personas, odświeżenie interfejsu przeglądarki działającej pod kontrolą alternatywnych systemów, możliwość przypięcia karty oraz integracja przeglądarki z usługą Firefox Sync.

Obecnie wśród najpopularniejszych pomysłów dominują te, związane z położeniem oraz zachowaniem się pomarańczowego przycisku "Firefox", przyspieszeniem startu samej przeglądarki oraz wydaniem wersji 64-bitowej. W głosowaniu może wziąć udział każdy, kto się zarejestruje na stronie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)