BZR Player ikona

BZR Player1.05

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BZR Player to przenośny, oferujący spore możliwości, a przy tym bardzo łatwy w obsłudze odtwarzacz plików audio, który jak zapewniają twórcy poszczycić się może obsługą ponad 480 formatów dźwiękowych.

Program napisany został w języku C++ z wykorzystaniem biblioteki graficznej Qt, a jego silnik dźwięku bazuje na module FMOD. Interfejs graficzny odtwarzacza charakteryzuje się dużą prostotą oraz szybkością działania, nawet w przypadku odtwarzania pokaźnych ilości plików muzycznych i swoim wyglądem nawiązuje do popularnego Winampa.

BZR Player oferuje wsparcie dla wszystkich ogólnodostępnych formatów audio (m.in. MP3, WMA, FLAC, OGG i wielu innych), pozwalając również na odtwarzanie ścieżki dźwiękowej z gier, które w większości przypadków zapisane są z użyciem nietypowych kodeków i filtrów audio. Nie zabrakło również obsługi strumieni internetowych czy funkcji, umożliwiającej odtwarzanie multimediów zawartych w archiwach RAR, ZIP, 7Z, LHA, ATR, GZIP i BZIP2.

Inne funkcje i udogodnienia oferowane przez ten prosty odtwarzacz to możliwość odczytu playlist M3U, PLS i NEZPlug M3U, opcje normalizacji dźwięku, dodawania pogłosu, zmiany tonacji, tempa czy wizualizacja odtwarzanego utworu. Z poziomu opcji konfiguracyjnych mamy możliwość dostosowywania wielu parametrów pracy programu, w tym jego motywu graficznego.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.68 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 291
Data aktualizacji8 cze 2018
Rozmiar pliku17.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BZR Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)