WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoBZR Player
BZR Player ikona

BZR Player1.05

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

BZR Player to przenośny, oferujący spore możliwości, a przy tym bardzo łatwy w obsłudze odtwarzacz plików audio, który jak zapewniają twórcy poszczycić się może obsługą ponad 480 formatów dźwiękowych.

Program napisany został w języku C++ z wykorzystaniem biblioteki graficznej Qt, a jego silnik dźwięku bazuje na module FMOD. Interfejs graficzny odtwarzacza charakteryzuje się dużą prostotą oraz szybkością działania, nawet w przypadku odtwarzania pokaźnych ilości plików muzycznych i swoim wyglądem nawiązuje do popularnego Winampa.

BZR Player oferuje wsparcie dla wszystkich ogólnodostępnych formatów audio (m.in. MP3, WMA, FLAC, OGG i wielu innych), pozwalając również na odtwarzanie ścieżki dźwiękowej z gier, które w większości przypadków zapisane są z użyciem nietypowych kodeków i filtrów audio. Nie zabrakło również obsługi strumieni internetowych czy funkcji, umożliwiającej odtwarzanie multimediów zawartych w archiwach RAR, ZIP, 7Z, LHA, ATR, GZIP i BZIP2.

Inne funkcje i udogodnienia oferowane przez ten prosty odtwarzacz to możliwość odczytu playlist M3U, PLS i NEZPlug M3U, opcje normalizacji dźwięku, dodawania pogłosu, zmiany tonacji, tempa czy wizualizacja odtwarzanego utworu. Z poziomu opcji konfiguracyjnych mamy możliwość dostosowywania wielu parametrów pracy programu, w tym jego motywu graficznego.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.68 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 474
Data aktualizacji8 cze 2018
Rozmiar pliku17.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
BZR Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)