CADMAT 2014 pod hasłem: „Projekt kontrolowany” już w piątek

CADMAT 2014 pod hasłem: „Projekt kontrolowany” już w piątek

CADMAT 2014 pod hasłem: „Projekt kontrolowany” już w piątek
07.10.2013 11:51, aktualizacja: 07.10.2013 14:49

11 października w Krakowie odbędzie się kolejna edycja konferencji CADMAT, kierowanej do branży projektowej, czyli architektów, konstruktorów, projektantów instalacji, mechaników oraz osób zainteresowanych tematyką CAD. W tym roku konferencja odbywa się pod hasłem: „CADMAT 2014 – Projekt kontrolowany”, gdyż w tle przewijać się będą prezentacje systemów do zarządzania projektem, dokumentacją oraz cyklem życia produktu.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną między innymi narzędzia pozwalające wykorzystać chmurę obliczeniową do tworzenia projektu, od koncepcji po realizację, oraz sposoby na zarządzanie powstałym już budynkiem. Organizatorzy chcą wyjść naprzeciw potrzebym rynku i zaprezentować cały proces na projekcie multidyscyplinarnym, gdzie pokazana zostanie równolegla praca projektantów z różnych branż nad tym samym obiektem. Podczas dodatkowej prezentacji będzie także okazja zazpoznać się z narzędziami wspomagającymi pracę menedżera projektu.

Obraz

Agenda spotkania składa się z kilku wspólnych prezentacji oraz sesji tematycznych, na które należy zarejestrować się osobno, według własnych preferencji. Wybór obejmuje ścieżki: Architektura, Konstrukcje, Instalacje przeciwpożarowe, Instalacje HVAC i wodno-kanalizacyjne, Symulacje CFD i MES, Instalacje rurowe, Inżynieria wodno-lądowa, Projektowanie form wodotryskowych, Formy przemysłowe, architektura wnętrz i wizualizacja, oraz Inventor podstawowy i Inventor zaawansowany. Chętni mogą także wziąć udział w warsztatach z projektowania instalacji HVAC, przeprowadzania analiz wytrzymałościowych i kinematycznych w Inventorze, projektowania współbieżnego w REVIT, projektowania konstrukcji stalowych oraz architektury wnętrz.

Podczas spotkania nie zabraknie także prezentacji sprzętu i oprogramowania. Tradycyjnie już, będzie można zapoznać się z działalnością organizatora spotkania — firmy MAT — a także z możliwościami narzędzi firmy Autodesk oraz urządzeniami firmy HP. Będzie także okazja przyjrzeć się porównaniu stacji renderujących i farm renderujacych, zapoznać się z pracą terminalową oraz drukowaniem mobilnym.

Spotkanie odbędzie się 11 października 2013 w Krakowie w Hotelu Best Western Premier. Udział w CADMAT 2014 jest bezpłatny, należy jednak pamiętać o rejestracji na odpowiednie sesje. Wydarzenie zakończy się integracją przy grillu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)