Call of Duty: Black Ops III na weekend całkowicie za darmo

Call of Duty: Black Ops III na weekend całkowicie za darmo

Call of Duty: Black Ops III na weekend całkowicie za darmo
13.05.2016 15:03, aktualizacja: 16.05.2016 10:43

Czytelnicy, którzy planowali spędzić zbliżający się weekend, korzystając ze słonecznej pogody i uroków przyrody, być może będą musieli poważnie zweryfikować swoje plany. Wszystko to za sprawą promocji, jaka została uruchomiona właśnie na Steamie.

Obraz

Od dziś, aż do 22 w niedzielę można całkowicie bezpłatnie pograć w grę Call of Duty: Black Ops III. Wystarczy przejść na stronę tej gry na Steamie, aby spędzić najbliższe dni na eliminacji przeciwników w multiplayerze. Do dyspozycji graczy został bowiem oddany tylko tryb wieloosobowy.

Jeżeli jednak ktoś ma ochotę pograć także w trybie kampanii oraz trybie zombie, to również nadarza się ku temu niezła okazja. W ramach akcji przygotowano bowiem także 40-procentową obniżkę ceny gry oraz 25-procentową na jej edycję Digital Deluxe Edition.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Recenzję Call of Duty: Black Ops III można znaleźć na łamach dobrychprogramów. Mimo że nie otrzymała ona najwyższej noty, to z całą pewnością zachowuje ducha serii, a tryb multiplayer, z którym weekend można spędzić za darmo, został zrealizowany wzorowo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)