Call of Duty nowej generacji to Advanced Warfare z Kevinem Spacey, premiera w listopadzie

Call of Duty nowej generacji to Advanced Warfare z Kevinem Spacey, premiera w listopadzie

Call of Duty nowej generacji to Advanced Warfare z Kevinem Spacey, premiera w listopadzie
05.05.2014 13:00

Jesień bez kolejnego Call of Duty? Activision nie mogło sobie na to pozwolić. Już 4 listopada na PC oraz konsole nowej generacji zadebiutuje kolejna odsłona wojennej serii, tym razem z podtytułem Advanced Warfare. Stery nad marką objęło Sledgehammer Games, które to studio wyraźnie chce pokazać swoim kolegom z Infinity Ward (znanych z linii Modern Warfare), że umie robić dynamiczne gry. Pomoże im w tym Kevin Spacey.

Official Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Trailer [UK]

Jedni aktora będą pamiętać z obsypanego Oskarami American Beauty, inni popularnego serialu House of Cards, a niektórzy zmienili ostatnio pewnie bank, bo charyzmatyczny Amerykanin ich do tego przekonał. Role odgrywane przez niego mają coś w sobie i nie inaczej będzie w Call of Duty: Advanced Warfare, gdzie wcieli się w Jonathana Ironsa, właściciela największej na świecie prywatnej korporacji wojskowej. W przyszłości łatwiej jest zapłacić za czyjeś usługi, jeśli chce się przejąć władzę, a Irons to właśnie umożliwia.

Obraz

To pierwsze dzieło w ramach trzyletniego (a nie dwu, jak dotąd) planu wydawniczego serii, Sledgehammer na zmianę robić ma kolejne odsłony z wspomnianym wcześniej Infinity Ward oraz Treyarch. Deweloperzy skupią się na walkach przyszłości. W 2054 roku, w świecie po ogromnej katastrofie, wojny wyglądają zupełnie inaczej, konflikty napędzane są przez siły wynajmowane specjalnie do danego celu. Najemnicy dysponują zaawansowaną technologią, z czego najbardziej popularne są egzoszkielety, czyniące ich szybszymi, silniejszymi i zwinniejszymi. Odpowiednie rękawice pozwalają na bezproblemowe wspinanie się po budynkach, więc pole walki zostanie rozciągnięte nie tylko w poziomie, lecz też w pionie. Szczególnie uatrakcyjni to rozgrywkę wieloosobową.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Twórcy obiecują niezwykle zaawansowaną oprawę graficzną, ale ani słowem nie wspominają, że to nowy silnik. Zapewne więc chodzi zwyczajnie o jeszcze bardziej rozwiniętą technologię, którą znamy od lat, wzbogaconą o różnorakie nowoczesne efekty. Dość powiedzieć, że zwiastun premierowy szału nie robi. Ponoć w tym jednak przypadku najważniejsza będzie głęboka oraz wciągająca fabuła, przy jednoczesnym wyjściu naprzeciw marzeniom i uwagom fanów. Dostaniemy do dyspozycji masę futurystycznego, ale realistycznego uzbrojenia plus wiarygodne pojazdy z przyszłości.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)