Kontynuując temat gier z ray tracingiem na targach Gamescom 2019, zapoczątkowany ogłoszeniem o wprowadzeniu technologii RTX do Minecraft, NVIDIA pochwaliła się łącznie dziewięcioma tytułami oferującymi efekt śledzenia promieni. Wszystkie ukażą się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. A jakie to konkretnie gry? Lista okazuje się naprawdę różnorodna.

bETQOZUB

Oprócz wspomnianego Minecraft, gdzie pojawi się zdecydowanie najbardziej zaawansowany path tracing, efekty z najwyższej półki pojawią się w SYNCED: Off-Planet, survivalowej strzelance przypominającej nieco The Division. Twórcy zamierzają wykorzystać ray tracing do stworzenia zarówno realistycznych odbić, jak i cieni.

Idąc dalej, Wolfenstein: Youngblood, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 i Watch Dogs Legion będą mieć wyłącznie śledzone promieniami odbicia, Call of Duty: Modern Warfare zaś – tylko cienie. W The Two Colonels z kolei, czyli dodatku do Metro Exodus, pojawi się zaawansowane globalne oświetlenie. Dokładnie tak, jak w podstawowym wydaniu tej gry.

Kończąc, ray tracing otrzymają jeszcze Control oraz Dying Light 2. Na ten moment nie wiadomo jednak, jakiego rodzaju będą to implementacje. Z trailerami z Gamescom możecie zapoznać się poniżej.

SYNCED: Off-Planet | Official GeForce RTX Ray Tracing Reveal Trailer

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (31)
bETQOZVz