iOSZdrowie i aktywnośćRelaks i koncentracjaCalm
Calm ikona

Calm

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Calm to aplikacja ułatwiająca medytację oraz zasypianie. Dzięki niej łatwo wprowadzimy nasze ciało i umysł w stan relaksu.

Aplikacja emituje kojące dla ucha dźwięki, wyświetlając jednocześnie obrazy przedstawiające piękną matkę naturę. Do wyboru mamy kilka różnych scenerii, na przykład spokojnego morza o wschodzie słońca, jeziora lub padającego deszczu.

Aplikacja Calm zawiera 7-dniowy program wprowadzający w podstawy medytacji, który obejmuje 7 sesji trwających od 2 do 30 minut wraz z lektorem w języku angielskim, podpowiadającym jak się zrelaksować. Komunikaty wygłaszane są prostym, podstawowym słownictwem. Dodatkowo w aplikacji mamy możliwość skorzystania z czasowych oraz tematycznych sesji medytacyjnych, przygotowanych między innymi z myślą o poprawieniu koncentracji, kreatywności czy też odnalezieniu wewnętrznego spokoju.

Po wykupieniu opcjonalnej subskrypcji otrzymamy dostęp do bardziej obszernego, 21-dniowego programu medytacji, dzięki któremu jeszcze lepiej poznamy jej tajniki, a także do 7-dniowego programu pozwalającego poprawić jakość naszego snu. Oprócz tego odblokowane zostaną wszystkie tematyczne sesje medytacyjne, których w sumie jest 50. Bezpłatnie mamy do dyspozycji tylko 2.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentCalm.com
Liczba pobrań96
Data aktualizacji28 paź 2022
Rozmiar pliku82.30 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Calm ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)