Calm ikona

Calm

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Calm to aplikacja ułatwiająca medytację oraz zasypianie. Dzięki niej łatwo wprowadzimy nasze ciało i umysł w stan relaksu.

Aplikacja emituje kojące dla ucha dźwięki, wyświetlając jednocześnie obrazy przedstawiające piękną matkę naturę. Do wyboru mamy kilka różnych scenerii, na przykład spokojnego morza o wschodzie słońca, jeziora lub padającego deszczu.

Aplikacja Calm zawiera 7-dniowy program wprowadzający w podstawy medytacji, który obejmuje 7 sesji trwających od 2 do 30 minut wraz z lektorem w języku angielskim, podpowiadającym jak się zrelaksować. Komunikaty wygłaszane są prostym, podstawowym słownictwem. Dodatkowo w aplikacji mamy możliwość skorzystania z czasowych oraz tematycznych sesji medytacyjnych, przygotowanych między innymi z myślą o poprawieniu koncentracji, kreatywności czy też odnalezieniu wewnętrznego spokoju.

Po wykupieniu opcjonalnej subskrypcji otrzymamy dostęp do bardziej obszernego, 21-dniowego programu medytacji, dzięki któremu jeszcze lepiej poznamy jej tajniki, a także do 7-dniowego programu pozwalającego poprawić jakość naszego snu. Oprócz tego odblokowane zostaną wszystkie tematyczne sesje medytacyjne, których w sumie jest 50. Bezpłatnie mamy do dyspozycji tylko 2.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentCalm.com
Liczba pobrań93
Data aktualizacji23 lip 2021
Rozmiar pliku82.30 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Calm ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)