AndroidZdrowie i aktywnośćRelaks i koncentracjaCalm - Meditate, Sleep, Relax
Calm - Meditate, Sleep, Relax ikona

Calm - Meditate, Sleep, Relax

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Calm to aplikacja która ma nam pomóc w zrelaksowaniu się. Nie ważne czy będzie to drzemka czy też medytacja, odpowiednio dopasowane dźwięki zadbają o nasz spokój.

Aplikacja emituje kojące dla ucha dźwięki, wyświetlając jednocześnie obrazy przedstawiające piękną matkę naturę. Do wyboru mamy kilka różnych scenerii, na przykład spokojnego morza o wschodzie słońca, jeziora lub padającego deszczu. Domyślnie aplikacja pobiera tylko kilka pierwszych, pozostałe wedle uznania dodajemy sami.

Aplikacja Calm zawiera 7-dniowy program wprowadzający w podstawy medytacji, który obejmuje 7 sesji trwających od 2 do 30 minut wraz z lektorem w języku angielskim, podpowiadającym jak się zrelaksować. Komunikaty wygłaszane są prostym, podstawowym słownictwem. Dodatkowo w aplikacji mamy możliwość skorzystania z czasowych oraz tematycznych sesji medytacyjnych, przygotowanych między innymi z myślą o poprawieniu koncentracji, kreatywności czy też odnalezieniu wewnętrznego spokoju.

Po wykupieniu opcjonalnej subskrypcji otrzymamy dostęp do bardziej obszernego, 21-dniowego programu medytacji, dzięki któremu jeszcze lepiej poznamy jej tajniki, a także do 7-dniowego programu pozwalającego poprawić jakość naszego snu. Oprócz tego odblokowane zostaną wszystkie tematyczne sesje medytacyjne, których w sumie jest 50. Bezpłatnie mamy do dyspozycji tylko 2.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCalm.com
Liczba pobrań385
Data aktualizacji29 lis 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Calm - Meditate, Sleep, Relax ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)