bDYYUPTV

Camfrog Video Chat6.54.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Camfrog Video Chat to komunikator internetowy zoptymalizowany pod kątemwideokonferencji, który w odróżnieniu od wielu innych aplikacji dorozmów przy pomocy kamery i mikrofonu pozwala tworzyć wirtualnepokoje do komunikacji z wieloma ludźmi jednocześnie.

bDYYUPTX

Program pozwalakorzystać z wielu dostępnych publicznie kanałów lub przy pomocyCamfrog Video Chat Room Server tworzyć własne - otwarte dlawszystkich lub wyłącznie dla znajomych, z ciekawymi mechanizmamimoderacji użytkowników. Działa z większością popularnychfirewalli oraz routerów, potrafi wykorzystać łącza o większejprzepustowości do przekazu o wyższej jakości, a w ramach jednegopokoju pozwala obsłużyć aż tysiąc uczestników.

Program zainstalujesię na komputerze bez kamery webowej, niemniej podłączenie się doniektórych z kanałów może już wymagać jej obecności.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Camfrog Video Chat 6.54.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.613 ocen
ProducentCamshare
Liczba pobrań42 839
Data aktualizacji26 gru 2020
Rozmiar pliku84.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYYUPUC
bDYYUPUT