WindowsInternet i komunikacjaKomunikatory internetoweCamfrog Video Chat
Camfrog Video Chat ikona

Camfrog Video Chat7.9.1.40506

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Camfrog Video Chat to komunikator internetowy zoptymalizowany pod kątem wideokonferencji, który w odróżnieniu od wielu innych aplikacji do rozmów przy pomocy kamery i mikrofonu pozwala tworzyć wirtualne pokoje do komunikacji z wieloma ludźmi jednocześnie.

Program pozwala korzystać z wielu dostępnych publicznie kanałów lub przy pomocy Camfrog Video Chat Room Server tworzyć własne - otwarte dla wszystkich lub wyłącznie dla znajomych, z ciekawymi mechanizmami moderacji użytkowników. Działa z większością popularnych firewalli oraz routerów, potrafi wykorzystać łącza o większej przepustowości do przekazu o wyższej jakości, a w ramach jednego pokoju pozwala obsłużyć aż tysiąc uczestników.

Program zainstaluje się na komputerze bez kamery webowej, niemniej podłączenie się do niektórych z kanałów może już wymagać jej obecności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.713 ocen
Twoja ocena
ProducentCamshare
Liczba pobrań43 639
Data aktualizacji1 gru 2023
Rozmiar pliku91.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych (adware)
Camfrog Video Chat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)