AndroidWiadomościAplikacje dla kibicówCANAL+ Sport Online
CANAL+ Sport Online ikona

CANAL+ Sport Online1.7.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CANAL+ Sport Online to aplikacja dedykowana głównie abonentom telewizji cyfrowej nc +. Pozwala oglądać mecze piłkarskiej Ekstraklasy, śledzić wyniki oraz statystyki rozgrywek.

Główna część CANAL+ Sport Online czyli możliwość oglądania spotkań i materiały wideo są dostępne jedynie dla abonentów platformy cyfrowej nc+. Pozostali użytkownicy również mogą korzystać z aplikacji, ale bez dostępu do tych treści. Wśród otwartych materiałów znajdziemy: wyniki poszczególnych spotkań wraz z dokładnym przebiegiem, składem i statystykami (w tym dla archiwalnych kolejek), tabelę z wynikami, a także statystyki indywidualne.

Interfejs CANAL+ Sport Online utrzymano w stylu modern Androida 4.0. W przypadku korzystania z funkcji wideo warto zapoznać się z informacjami odnośnie korzystania z urządzeń mobilnych oraz ograniczeniami co do aktywnych programów. Niestety obecna wersja aplikacji miewa problemy z dodawaniem nowych i kasowaniem starych urządzeń. Dodatkowo oglądanie materiałów wideo możliwe jest tylko i wyłącznie z terytorium Polski. CANAL+ Sport Online to dobrze przygotowana aplikacja dla miłośników Ekstraklasy. Jest przydatna nawet gdy nie jesteśmy abonentami nc+. Zastrzeżenia można mieć głównie do nazwy, która nie sugeruje bardzo okrojonego zakresu treści, stabilność działania niektórych funkcji i powolnych aktualizacji.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 786
Data aktualizacji16 kwi 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
CANAL+ Sport Online ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)