iOSWiadomościAplikacje dla kibicówCANAL+ Sport Online
CANAL+ Sport Online ikona

CANAL+ Sport Online

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CANAL+ Sport Online pomimo swojej nazwy skupia się jedynie na piłkarskiej Ekstraklasie. Zapewnia dostęp do transmisji meczy, informacji, statystyk oraz tabel z rozgrywek (obecnych jak i archiwalnych).

Główna część CANAL+ Sport Online czyli możliwość oglądania spotkań i materiały wideo są dostępne jedynie dla abonentów platformy cyfrowej nc+. Pozostali użytkownicy również mogą korzystać z aplikacji, ale bez dostępu do tych treści. Wśród otwartych materiałów znajdziemy: wyniki poszczególnych spotkań wraz z dokładnym przebiegiem, składem i statystykami (w tym dla archiwalnych kolejek), tabelę z wynikami, a także statystyki indywidualne.

Interfejs CANAL+ Sport Online choć nie jest w pełni płaski, wygląda dobrze zarówna na iOS 6.0 jak i nowszych. Zabrakło jednak pełnego wsparcia dla nowych, większych urządzeń. Niestety obecna wersja aplikacji miewa problemy z dodawaniem nowych i kasowaniem starych urządzeń (dostęp do wideo jest ograniczony). Dodatkowo oglądanie materiałów wideo możliwe jest tylko i wyłącznie z terytorium Polski. CANAL+ Sport Online to dobrze zaprojektowana, ale niepozbawiona błędów aplikacja dla miłośników Ekstraklasy. Jest przydatna nawet gdy nie jesteśmy abonentami nc+. Zastrzeżenia można mieć do nazwy, która nie sugeruje bardzo okrojonego zakresu treści, stabilność działania niektórych funkcji i powolnych aktualizacji.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań261
Data aktualizacji14 maj 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
CANAL+ Sport Online ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)