CCS64 ikona

CCS643.9.2

WindowsEmulatoryKomputery 8-bitCCS64
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

CCS64 to przeznaczony dla platformy PC emulator legendarnego komputera Commodore 64. Emulator z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy chcieliby przypomnieć sobie stare czasy, w których oprogramowanie wczytywało się z magnetofonu lub stacji dysków.

Aplikacja w pełni emuluje m. in. system C64 udostępniony zarówno w wersji europejskiej jak i amerykańskiej, do czterech stacji dyskietek 1541, odtwarzacz magnetofonowy C2N oraz obsługę kartridży, które podłączało się z tylnej części obudowy komputera. CCS64 poza funkcją emulacji oferuje również narzędzie do rejestrowania obrazu i audio z operacji wykonywanych w systemie, opcję tworzenia zrzutów ekranu i zapisywania aktualnej sesji czy możliwość wczytywania obrazów plików kaset, dyskietek itp.

Uwaga!

  • Testowa wersja emulatora CCS64 działa w pełni funkcjonalnie i bez ograniczeń czasowych. Producent zaznacza jednak, że jeśli ktoś korzysta z programu na co dzień powinien dokonać zakupu emulatora.
Udostępnij
CCS64 3.9.2wersja stabilna (32-bit)
CCS64Windows 98/ME/2000
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań4 280
Data aktualizacji30 lis 2016
Rozmiar pliku1.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
CCS64 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)