CD Projekt RED pracuje nad kolejną grą z wiedźmińskiego uniwersum?

CD Projekt RED pracuje nad kolejną grą z wiedźmińskiego uniwersum?
09.06.2016 13:40
CD Projekt RED pracuje nad kolejną grą z wiedźmińskiego uniwersum?

Najnowszy dodatek do gry Wiedźmin 3 zatytułowany Krew i Wino na dobre zadomowił się już na twardych dyskach graczy. Krótko po premierze pokazaliśmy Wam, jak gra sprawuje się w FullHD na niedrogiej karcie graficznej. Mimo że Krew i Wino miało być pierwotnie ostatnią grą CD Projekt RED z wiedźmińskiego uniwersum, to okazuje się, że studio pracuje nad kolejną produkcją.

Nie chodzi jednak o sandboksowego rozbudowanego cRPG-a, który pochłonie ogromny budżet, a o grę znacznie bardziej kameralną. W wiedźmińskiej sadze możliwe było, w przerwach od romansów, zabijania potworów i wikłania się w polityczne intrygi, pograć w gwinta, grę karcianą. To właśnie ona może się stać samodzielną produkcją.

Źródło: nerdleaks.com
Źródło: nerdleaks.com

Do takich wniosków dochodzi przynajmniej serwis NerdLeaks. Opublikowano tam bowiem załączniki do wniosku rejestracyjnego złożonego przez CD Projekt. Zawierają one logo będące znakiem towarowym nowej produkcji zatytułowanej Gwent: The Witcher Card Game.

O samych zasadach gwinta można przeczytać na Wiedźmińskiej Wiki, jednak o nowej produkcji CD Projekt RED wiemy niewiele ponad to, ze chodzi o grę komputerową, a nie klasyczną karciankę. Niewykluczone, że swoim Gwintem, CD Projekt chce trafić na rynki mobilne. Szczegóły poznamy zapewne na E3.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)