CD Projekt RED pracuje nad kolejną grą z wiedźmińskiego uniwersum?

CD Projekt RED pracuje nad kolejną grą z wiedźmińskiego uniwersum?

CD Projekt RED pracuje nad kolejną grą z wiedźmińskiego uniwersum?
09.06.2016 13:40

Najnowszy dodatek do gry Wiedźmin 3 zatytułowany Krew i Wino na dobre zadomowił się już na twardych dyskach graczy. Krótko po premierze pokazaliśmy Wam, jak gra sprawuje się w FullHD na niedrogiej karcie graficznej. Mimo że Krew i Wino miało być pierwotnie ostatnią grą CD Projekt RED z wiedźmińskiego uniwersum, to okazuje się, że studio pracuje nad kolejną produkcją.

Nie chodzi jednak o sandboksowego rozbudowanego cRPG-a, który pochłonie ogromny budżet, a o grę znacznie bardziej kameralną. W wiedźmińskiej sadze możliwe było, w przerwach od romansów, zabijania potworów i wikłania się w polityczne intrygi, pograć w gwinta, grę karcianą. To właśnie ona może się stać samodzielną produkcją.

Źródło: nerdleaks.com
Źródło: nerdleaks.com

Do takich wniosków dochodzi przynajmniej serwis NerdLeaks. Opublikowano tam bowiem załączniki do wniosku rejestracyjnego złożonego przez CD Projekt. Zawierają one logo będące znakiem towarowym nowej produkcji zatytułowanej Gwent: The Witcher Card Game.

O samych zasadach gwinta można przeczytać na Wiedźmińskiej Wiki, jednak o nowej produkcji CD Projekt RED wiemy niewiele ponad to, ze chodzi o grę komputerową, a nie klasyczną karciankę. Niewykluczone, że swoim Gwintem, CD Projekt chce trafić na rynki mobilne. Szczegóły poznamy zapewne na E3.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)