CDRWIN ikona

CDRWIN10.0.14.106

WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDCDRWIN
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CDRWIN to szybki, wielofunkcyjny i zarazem bardzo wygodny w obsłudze program do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-Ray.

CDRWIN mimo skromnego wyglądu interfejsu, oferuje dostęp do ogromnej ilości opcji związanych z tworzeniem obrazów i nagrywaniem płyt na nośniki CD, DVD lub Blu-ray. Przy użyciu programu możemy kopiować całe zawartości płyt CD, DVD i Audio CD na dysk twardy komputera, a także tworzyć i nagrywać dowolne kompilacje danych.

Program oferuje też możliwość tworzenia i nagrywania plików obrazów w formacie ISO, BIN, CUE. Oprócz tego obsługuje system plików UDF do nagrywania dysków oraz potrafi odczytywać i przeglądać informacje zawarte w tablicy zawartości (TOC) na dowolnej płycie. Posiada narzędzia do kasowania zawartości płyt CD-RW/DVD-RW i zamykania sesji na płytach wielosesyjnych.

CDRWIN posłużyć może również do kopiowania, tworzenia lub nagrywania płyt Audio CD. Poza tym umożliwia skopiowanie danych z zabezpieczonych płyt, a także wyodrębnienie dowolnej ścieżki dźwiękowej z płyt CD i DVD.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań19 435
Data aktualizacji24 sty 2014
Rozmiar pliku23.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CDRWIN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)