CeBIT: dzień trzeci pod znakiem serwerów, wirtualizacji i biznesu

Redakcja

08.03.2012 18:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wraz z zamknięciem hal targowych wstrzymujemy także naszą relację na żywo z targów CeBIT 2012 w Hanowerze. Wracamy jutro rano na kolejny dzień pełen nowinek technicznych i ciekawych rozwiązań. W międzyczasie polecamy dzisiejsze filmy oraz zdjęcia.

Trzeci dzień CeBITu upłynął nam pod znakiem bardzo zaawansowanych technologii — serwerów, wirtualizacji i różnorodnych rozwiązań biznesowych. Było to spowodowane faktem, że zwiedzaliśmy przede wszystkim halę nr 2, która jest jedną z największych hal targowych w Hanowerze i co roku wystawiają się tam wszyscy najwięksi gracze rynku enterprise. Nie zabrakło jednak również niekomercyjnych instytucji, takich jak fundacje i producenci oprogramowania Open Source. Niemniej dzień zaczęliśmy od zapoznania się z nowościami, jakie przedstawiała firma Synology — przede wszystkim z nowym systemem operacyjnym Disk Station Manager 4.0 dla serwerów NAS:

 

Ten i inne filmy, a także zdjęcia stoisk publikowaliśmy regularnie przez cały dzień na łamach naszego specjalnego bloga cebitowego dostępnego pod adresem www.dobreprogramy.pl/CeBIT. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, zapraszamy do zapoznania się z tymi materiałami. Teraz jest na to dobry moment, bo naszą relację wstrzymujemy do jutra rana, kiedy to hale targowe zostaną ponownie otwarte dla zwiedzających. Bądźcie z nami do końca, tegoroczny CeBIT trwa jeszcze do soboty, 10 marca.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)