WindowsFirmaZarządzanie relacjami z klientami CRMCeReM Personal

CeReM Personal2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jest to podstawowa, nieskomplikowana w obsłudze, aplikacja klasy CRM (Customer Relationship Managment) przeznaczona do obsługi przez jednego użytkownika.

Podstawowym zadaniem programu jest ułatwienie efektywnej współpracy z klientami. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich osób zaangażowanych w pozyskiwanie klientów oraz systematyczną współpracę z nimi. Program może być bardzo przydatny osobom pracującym na różnych stanowiskach, począwszy od sekretarek i recepcjonistek, poprzez przedstawicieli handlowych na dyrektorach i prezesach kończąc...

Możliwości oraz elementy jakie zawiera program:

Karta klienta na którą składają się: - dane teleadresowe klienta - branżę, działalność, asortyment - osoby kontaktowe z telefonami i mailami - obszerny notes do opisu klienta - wykonane kontakty (w postaci: telefonów, faksów, spotkań, maili, korespondencji oraz prezentacji) i ich rezultaty Organizator pracy użytkownika, umożliwiający systematyczną obsługę klientów wraz z tygodniowym planem pracy Przeglądanie bazy danych według dowolnych kryteriów np.: danych o klientach, osobach i stanowiskach zajmowanych w firmie, telefonach, adresach, rodzajach działalności, branżach i innych informacjach zawartych w systemie Możliwość eksportu danych do pliku XLS Historia kontaktów z klientami Korespondencja seryjna (mail ,faks, poczta)

Nowości w wersji 2.0

Import danych z programów pocztowych Wiele adresów do jednego klienta Rozszerzone i poprawione funkcje do obsługi kontaktów i zadań Autokorekta bazy danych Wiele innych poprawek zgłaszanych przez użytkowników.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentJanko-Soft
Liczba pobrań31 856
Data aktualizacji28 cze 2005
Rozmiar pliku5.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)