bEIFhXUB

CeReM Personal2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jest to podstawowa, nieskomplikowana w obsłudze, aplikacja klasyCRM (Customer Relationship Managment) przeznaczona do obsługi przezjednego użytkownika.

bEIFhXUD

Podstawowym zadaniem programu jest ułatwienieefektywnej współpracy z klientami. Program ten jest przeznaczonydla wszystkich osób zaangażowanych w pozyskiwanie klientów orazsystematyczną współpracę z nimi. Program może być bardzo przydatnyosobom pracującym na różnych stanowiskach, począwszy od sekretareki recepcjonistek, poprzez przedstawicieli handlowych na dyrektorachi prezesach kończąc...

Możliwości oraz elementy jakie zawieraprogram:

Karta klienta na którą składają się: - dane teleadresowe klienta - branżę, działalność, asortyment - osoby kontaktowe z telefonami i mailami - obszerny notes do opisu klienta - wykonane kontakty (w postaci: telefonów, faksów, spotkań, maili,korespondencji oraz prezentacji) i ich rezultaty Organizator pracy użytkownika, umożliwiający systematyczną obsługęklientów wraz z tygodniowym planem pracy Przeglądanie bazy danych według dowolnych kryteriów np.: danych oklientach, osobach i stanowiskach zajmowanych w firmie, telefonach,adresach, rodzajach działalności, branżach i innych informacjachzawartych w systemie Możliwość eksportu danych do pliku XLS Historia kontaktów z klientami Korespondencja seryjna (mail ,faks, poczta)

Nowości w wersji 2.0

Import danych z programów pocztowych Wiele adresów do jednego klienta Rozszerzone i poprawione funkcje do obsługi kontaktów i zadań Autokorekta bazy danych Wiele innych poprawek zgłaszanych przez użytkowników.

Udostępnij
CeReM Personal 2.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentJanko-Soft
Liczba pobrań31 589
Data aktualizacji28 cze 2005
Rozmiar pliku5.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEIFhXVz