Champions Online na weekend

Strona głównaChampions Online na weekend
07.09.2012 20:20
Redakcja
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Champions Online - doskonałą grę MMO osadzoną w komiksowym, futurystycznym świecie przepełnionym przemocą i strachem. Wszystko za sprawą zmasowanej ofensywy oddziałów kosmitów pod dowództwem niejakiego doktora Demolki.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("ChampionsOnline360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 97, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"ChampionsOnline-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120907195832.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/ChampionsOnline-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/ChampionsOnline-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/ChampionsOnline-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/ChampionsOnline-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Akcja w grze odbywa się na zasadach znanych z gier RPG z walką w czasie rzeczywistym. Wcielamy się w jednego z superbohaterów przywołanych celem obrony zaatakowanych miast i ludności cywilnej, ale by móc zacząć działać w jego imieniu należy go wpierw zwyczajnie stworzyć.

Champions Online cechuje się olbrzymim potencjałem i możliwościami w kwestii kreacji, personalizacji i zarządzania postacią. Dzięki rozbudowanym opcjom konfiguracji, polegających na możliwości zmiany nawet najmniejszych niuansów naszego ciała (brwi, kości policzkowych, podbródka, koloru skóry, postury ciała itp.) jesteśmy w stanie maksymalnie zindywidualizować nasz profil. Podobnie ma się sytuacja ze strojami, akcesoriami i wszelkiego rodzaju wyposażeniem jakim ma dysponować nasza postać.

Głównym zadaniem jest w zasadzie walka z każdym obcym, który stanie nam na drodze. Oprócz tego wykonujemy przeróżne zadania i misje, za które otrzymujemy specjalne profity. Z biegiem czasu udoskonalamy również naszego bohatera.

Champions Online posiada dobrą grafikę oraz animacje, które nadając nieco groteskowego posmaku uwydatniają wszystkie najważniejsze, indywidualne cechy każdej stworzonej postaci. Każdy kto w dzieciństwie marzył o supermocach, ratowaniu świata i sianiu wielkiej demolki bez wątpienia zakocha się w Champions Online.

Grę Champions Online można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> MMO.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi Dead Island Riptide, czyli kontynuacji polskiego dzieła o zombiakach, przygodówki The Cave od twórcy serii The Secret of Monkey Island, a także dynamicznego i brutalnego Metal Gear Rising: Revengeance.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (4)