Chcesz by Twoje zdjęcia miały niepowtarzalny charakter? Zgarnij Perfect Effects za darmo

Chcesz by Twoje zdjęcia miały niepowtarzalny charakter? Zgarnij Perfect Effects za darmo

Chcesz by Twoje zdjęcia miały niepowtarzalny charakter? Zgarnij Perfect Effects za darmo
21.04.2015 14:32

Szukasz ciekawych sposobów na stylizację swoich zdjęć? Możesz zgarnąć świetny program, Perfect Effects, zupełnie za darmo. Producent rozdaje klucze aktywacyjne do jego najnowszej wersji, wydanej 13 kwietnia.

Perfect Effects to jeden z komponentów pakietu Perfect Photo Suite, niedawno wydanego w wersji 9.5. Program może działać samodzielnie lub jako wtyczka dla popularnych rozwiązań dla fotografów, jak Lightroom, Aperture czy Photoshop. Jego przeznaczeniem jest stylizacja zdjęć za pomocą filtrów, efektów i ramek.

350134173966821313
350134173966886849

W galerii znajdziemy efekty postarzające zdjęcia, zmieniające zabarwienie tonów jasnych i ciemnych osobno, filtry dolnoprzepustowe, pseudo-HDR, wyostrzanie, rozmycie, rozbłysk, flary, ramki, barwne filtry fotograficzne, winiety oraz tekstury. Każdy z filtrów ma kilka wariantów i zestaw parametrów, które można dostosować. Obszar, na którym działa efekt, można wyznaczyć gradientem lub pędzlem, więc możliwości są naprawdę szerokie. Kolejne efekty nakładane są na warstwach, można więc w każdej chwili je wyłączyć. Co ważne, zdjęcia z efektami można zapisywać jako „Smart Photo”, czyli pliki PSD z warstwami. Można je ponownie edytować, a także wyświetlać podgląd w Aperture, Lightroomie i Photoshopie. Ulubione filtry można zapisywać na własnej liście, można także tworzyć własne schematy wyglądu zdjęć.

Żeby zgarnąć Perfect Effects za darmo wystarczy udać się na stronę promocji i podać swoje dane – imię, nazwisko, adres e-mail i kraj zamieszkania. Klucz aktywacyjny oraz odnośniki pozwalające pobrać program zostaną wyświetlone po rejestracji, a także wysłane pocztą elektroniczną na podany adres. Otrzymana w ten sposób licencja pozwala na instalację Perfect Effects na dwóch komputerach.

350134173967083457

Po rejestracji pobrana zostanie wersja 9 programu, ale po uruchomieniu połączy się z serwerami producenta i powiadomi o dostępnej aktualizacji do najnowszej wersji 9.5 programu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)