Nowy chip Apple M2 już w 2022 roku. Wraz z nim zadebiutuje kolorowy MacBook Air

Chip Apple M2 zadebiutuje w 2022 roku
Chip Apple M2 zadebiutuje w 2022 roku
Źródło zdjęć: © dobreprogramy
Karolina Kowasz

07.07.2021 11:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Osoby, które czekają z wymianą swoich MacBooków na nowy chip M2 nie będą zadowolone. Zgodnie z przeciekami ich premiera czeka nas w przyszłym roku, razem z kolorowymi MacBookami Air.

Zgodnie z informacjami 9to5Mac, nowy MacBook Pro pojawi się już w tym roku, co oznacza, że możemy spodziewać się go jesienią, podobnie jak w przypadku wcześniejszych modeli. W przypadku wersji Air, użytkownicy będą mogli zakupić nową generację dopiero w przyszłym roku.

Kolorystyczny miszmasz idzie w parze z M2

Co ciekawe, nowe MacBooki Air mają wrócić do korzeni Apple, jeżeli chodzi o kolory. Podobnie jak ostatnia seria iMaców, sprzęt ma otrzymać kilka wersji kolorystycznych. Jeżeli będzie to taki sam wybór, jak w przypadku wspomnianych iMaców, to prawdopodobnie do sprzedaży trafi sprzęt w siedmiu kolorach.

Biorąc pod uwagę, że już ponad miesiąc temu Jon Prosser zapowiadał niebieską wersję MacBooka Air, to nie jest to specjalnie zaskakująca informacja. Pytaniem otwartym pozostaje czy także nowe MacBooki Pro pojawią się w kilku kolorach, czy też Apple będzie chciało zachować ich minimalistyczny wygląd.

Nowy Apple M2

Sam chip M2 ma zostać wprowadzony razem z nową linią MacBooków Air. Te ostatnie zaś zostaną w niego wyposażone w myśl zasady, że linia M1X ma być dedykowana tylko urządzeniom z serii Pro. Nie wiadomo jednak czym będzie się charakteryzował nowy chip i jak będzie się spisywał w stosunku do swoich poprzedników.

Konkretna data premiery, zarówno nowego M2 jak i MacBooków, pozostaje owiana tajemnicą. Można jednak mieć nadzieję, że więcej szczegółów poznamy przy okazji wypuszczenia kolejnej serii MacBooków Pro jeszcze jesienią tego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)