Chrome 13 w fazie beta, Google wprowadza podgląd drukowania

Chrome 13 w fazie beta, Google wprowadza podgląd drukowania

17.06.2011 11:51

Przeglądarka Chrome 13 jest już dostępna w wersji beta. Google wprowadził w tej wersji podgląd drukowania i nową funkcję wyszukiwania Instant Pages.

Wprowadzenie, wydawałoby się, prostej funkcji - podglądu drukowania - zajęło firmie Google aż 3 lata. W tym czasie wydano 12 stabilnych wersji przeglądarki Chrome. Wreszcie udało się jednak wprowadzić funkcję do programu, chociaż nie we wszystkich wersjach (nadal nie działa w Mac OS X). Podgląd drukowania korzysta z wbudowanego w Chrome czytnika PDF, który automatycznie aktualizuje widok podczas wprowadzania przez użytkownika zmian w ustawieniach.

Kolejna nowość w Chrome 13 beta to Instant Pages. Jest to funkcja, którą w tym tygodniu Google ogłosił dla swojej wyszukiwarki. Umożliwia ona bezpośrednie wczytywanie stron internetowych jeszcze podczas wyszukiwania. Mniejsze zmiany w Chrome 13 to między innymi nowe sugestie w pasku adresowym. W chwili przejścia Chrome 13 do wersji beta, w kanale deweloperskim automatycznie pojawiło się kolejne, 14 już wydanie przeglądarki.

Chrome 13 beta można pobrać z naszego portalu. Aplikacja dostępna jest dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)