WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoCinema HD

Cinema HD2.0 2.11.0715

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cinema HD to wielofunkcyjny program służący do konwertowania plików wideo w wysokiej rozdzielczości HD, pomiędzy różnymi formatami multimedialnymi.

Cinema HD jest niezwykle przydatnym oprogramowaniem do zwiększania i poprawiania jakości plików wideo, bez konieczności korzystania z dodatkowego sprzętu. Aplikacja w pełni korzysta z zaawansowanej technologii ODU (Object Detection Upscaling), która potrafi stworzyć z każdego formatu wideo, film w jakości DVD (na przykład przetwarzając obraz z filmu nagranego telefonem komórkowym do formatu DVD).

Program oferuje możliwość korzystania z gotowych profilów, które w pewnym stopniu usprawniają i przyśpieszają konfigurację. Wśród nich znajdziemy ustawienia przeznaczone dla różnych urządzeń, w tym m.in. dla konsoli Sony PlayStation 3, Xbox 360 i Apple TV. Użytkownicy mogą również ręcznie skonfigurować poszczególne parametry filmu. W tym celu wystarczy ustawić poziom jakości filmu, rozdzielczość obrazu, próbkowanie, ilość klatek na sekundę oraz pozostałe opcje związane z dźwiękiem.

Cinema HD obsługuje większość popularnych formatów wideo, a także charakteryzuje się dużą szybkością podczas przetwarzania filmów do innego formatu. Za jego pomocą możemy przekonwertować całą zawartość płyty DVD-Video lub wybrane rozdziały filmu. Oprócz tego obsługuje wszystkie popularne rozdzielczości obrazu: 320x240, 640x480, PAL, NTSC, 720p, HD Ready czy nawet Full HD.

Uwaga!

  • Wersję próbną programu możemy testować przez 3 dni. Natomiast dokonując bezpłatnej rejestracji, możemy przedłużyć ten okres do 7 dni.
  • Aby dokonać rejestracji, należy po uruchomieniu programu nacisnąć przycisk „Free Trial-Key”, który przeniesie nas na oficjalną stronę producenta i poprosi o wypełnieniu danych osobowych. Następnie uzyskany numer seryjny wpisujemy w odpowiednim polu po uruchomieniu programu.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 747
Data aktualizacji24 wrz 2012
Rozmiar pliku24.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)