AndroidGryStrategiczneClash of Clans
Clash of Clans ikona

Clash of Clans16.386.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clash of Clans to obecnie jedna z najpopularniejszych gier strategiczno-ekonomicznych na urządzenia mobilne. Pozwala nam przejąć kontrolę nad osadą, którą rozwijamy i prowadzimy do boju.

Gra oferuje dwa tryby rozgrywki. W pierwszym dokonujemy ataków na wioski goblinów w jednej z 50 zawartych w grze misji. Złośliwe potworki nie przyjmują naszych żołnierzy z otwartymi ramionami i szykują zasadzki mające na celu unicestwienie przygotowanych jednostek. Drugim rodzajem rozgrywki jest tryb ataku i obrony przed realnymi graczami, odbywający się w Sieci. Kolejno atakuje się przeciwnika, by zniszczyć jego wioskę, lub przygotowuje przeszkody utrudniające podbicie naszego obozu.

Ważnym elementem rozgrywki jest współpraca w trybie multiplayer. Gra oferuje możliwość zabawy z innymi graczami zjednoczonymi w klanach. Klany rywalizują ze sobą o miano najlepszego.

Całość rozgrywki można podzielić na dwie fazy. W pierwszej rozbudowujemy naszą bazę, powiększamy armię, dokonujemy ulepszeń. W drugiej przeprowadzamy wspomniane już ataki. Gra jest darmowa jednak rozwój wymaga sporego inwestowania w mikropłatności bądź też poświęcenia sporej ilości wolnego czasu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
ProducentSupercell
Liczba pobrań8 061
Data aktualizacji20 cze 2024
Rozmiar pliku48.23 MB
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Clash of Clans ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)