iOSGryStrategiczneClash of Clans
Clash of Clans ikona

Clash of Clans15.547.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clash of Clans to edna z najpopularniejszych gier ekonomiczno-strategicznych dostępnych na urządzenia mobilne. Choć nie była pierwsza, to jednak jej popularność przełożyła się na powstanie wielu innych, podobnych tytułów.

Clash of Clans to gra strategiczna nastawiona na współpracę w trybie multiplayer. Gra oferuje możliwość współpracy z innymi graczami zjednoczonymi w klanach. Klany rywalizują ze sobą o miano najlepszego.

Gra oferuje dwa tryby rozgrywki. W pierwszym dokonujemy ataków na wioski goblinów w jednej z 50 zawartych w grze misji. Złośliwe potworki nie przyjmują naszych żołnierzy z otwartymi ramionami i szykują zasadzki mające na celu unicestwienie przygotowanych jednostek. Drugim rodzajem rozgrywki jest tryb ataku i obrony przed realnymi graczami, odbywający się w Sieci. Kolejno atakuje się przeciwnika, by zniszczyć jego wioskę, lub przygotowuje przeszkody utrudniające podbicie naszego obozu.

Całość rozgrywki można podzielić na dwie fazy. W pierwszej rozbudowujemy naszą bazę, powiększamy armię, dokonujemy ulepszeń. W drugiej przeprowadzamy wspomniane już ataki. Gra jest darmowa jednak rozwój wymaga sporego inwestowania w mikropłatności bądź też poświęcenia sporej ilości wolnego czasu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSupercell
Liczba pobrań168
Data aktualizacji6 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Clash of Clans ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)