WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFClassic PDF editor
Classic PDF editor ikona

Classic PDF editor12.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Classic PDF editor to prosty i intuicyjny program do kompleksowej edycji dokumentów PDF. Z jego pomocą przy niewielkim wysiłku dodamy/usuniemy w pliku PDF zbędne elementy, zrecenzujemy dokument lub przekonwertujemy do formatu PDF pliki stworzone m.in. przy użyciu pakietu biurowego Microsoft Office.

Aplikacja wyposażona została w przyjazny początkującym użytkownikom interfejs graficzny, bazujący na mechanizmie wstążki. Wszystkie oferowane w niej funkcje dostępne są z poziomu odpowiadającym im zakładek. Program daje możliwość pracy na kartach z wieloma dokumentami jednocześnie w jednym oknie programu. Wśród dostępnych narzędzi znajdziemy takie, które umożliwią nam konwertowanie plików DOC, XLS, PPT i ponad 500 innych formatów do dokumentów PDF, a także konwertowanie plików PDF do postaci dokumentu tekstowego DOC lub plików graficznych JPEG, BMP, TIFF oraz PNG.

Inne oferowane przez Classic PDF editor funkcje to dodawanie, usuwanie, modyfikowanie tekstu, grafiki i poszczególnych stron, recenzowanie i dodawanie do dokumentów notatek. Z poziomu aplikacji załączymy także do naszych dokumentów dowolne pliki - multimedia, grafikę itp.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań29 914
Data aktualizacji7 wrz 2013
Rozmiar pliku17.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Classic PDF editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)