WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekClassic Theme Restorer
Classic Theme Restorer ikona

Classic Theme Restorer1.7.8

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Classic Theme Restorer to rozszerzenie przeznaczone dla wszystkich zwolenników przeglądarki Firefox, którym nie przypadł do gustu interfejs graficzny Australis. Z jego pomocą niemal automatycznie przywrócimy stary, klasyczny wygląd i układ elementów głównego okna programu (oraz innych aplikacji na nim bazujących).

Australis to nazwa interfejsu graficznego, który wprowadzony został do przeglądarki Firefox w wersji 29. Wśród użytkowników tej aplikacji wielu wprowadzone przez Mozillę modyfikacje ocenia negatywnie i zarzuca wzorowanie się projektantów na rozwiązaniach znanych z Google Chrome. Zmiany w interfejsie jakie dostrzec można już na pierwszy rzut to m.in. zaokrąglone narożniki kart, przeniesienie menu z górnego lewego rogu do specjalnego przycisku po prawej stronie, a także wyeliminowanie paska dodatków, który znajdował się w dolnej części okna przeglądarki.

Złotym środkiem dla wszystkich tych, którzy uważają interfejs Australis za nieintuicyjny i ograniczony okazuje się niewielkie rozszerzenie Classic Theme Restorer. Pozwala ono niezwykle łatwo i szybko przywrócić klasyczny wygląd przeglądarki oraz w znacznym stopniu zmodyfikować zarówno wygląd, jak również zachowanie interfejsu programu. Możliwe jest np. wykonywanie modyfikacji wyglądu kart, rozmieszczenia przycisków nawigacyjnych czy ogólnej kolorystki okna programu. Podstawowa zmiana przywracająca stary wygląd interfejsu wykonywana jest samoczynnie i dostępna jest tuż po zainstalowaniu rozszerzenia.

Uwaga!

  • Rozszerzenie przeznaczone jest dla przeglądarki Firefox w wersji 29.0 lub nowszej.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.98 ocen
Twoja ocena
ProducentAris
Liczba pobrań4 112
Data aktualizacji21 lis 2023
Rozmiar pliku0.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Classic Theme Restorer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)