bDYJdnqZ
CleanMail ikona

CleanMail5.9.1.4

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CleanMail to narzędzie do ochrony konta poczty elektronicznej.

bDYJdnrb

Program został wyposażony w rozmaite funkcje, dzięki którym zwiększymy bezpieczeństwo podczas codziennego wysyłania i odbierania e-maili. Znajdziemy tu nie tylko filtr antywirusowy, ale także ochronę przed spamem (SpamAssassin), czyli niechcianymi wiadomościami, które niepotrzebnie zapychają naszą skrzynkę. CleanMail zapobiega także atakom phishingowym i rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania.

CleanMail zawiera pakiet Clam Anti-Virus, a ponadto obsługuje wszystkie popularne aplikacje do wykrywania wirusów. Autorzy udostępnili również specjalny filtr załączników, który blokuje potencjalnie szkodliwe pliki, jakie zostały dołączone do odbieranych przez nas wiadomości. Na tym jednak nie koniec, bo program ma dostęp do czarnej listy DNS, więc jeśli jakiś e-mail został wysłany z adresu IP znajdującego się we wspomnianym zestawieniu, to CleanMail nie pozwoli na jego wyświetlenie.

CleanMail jest dostępny w formie aplikacji do zainstalowania na dysku twardym komputera, ale z narzędzia można korzystać również przy użyciu interfejsu webowego.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
CleanMail 5.9.1.4wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań96
Data aktualizacji9 kwi 2021
Rozmiar pliku19.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CleanMail ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYJdnrG
bDYJdnrX