WindowsAkcesoriaInne akcesoriaClipboard Magic

Clipboard Magic5.05

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Clipboard Magic to darmowa aplikacja, która stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla schowka w systemie operacyjnym Windows.

Korzystając z popularnych „okienek” możemy przechowywać w schowku wyłącznie jeden obiekt, co okazuje się problematyczne, kiedy musimy na przykład wklejać do arkusza kalkulacyjnego naprzemiennie te same fragmenty tekstu. Problem ten może zostać rozwiązany przez Clipboard Magic, który automatycznie zapisuje skopiowane treści, a następnie umieszcza je (niesformatowane) na liście dostępnej z poziomu głównego okna programu.

Clipboard Magic pozwala na dodawanie nowych wpisów, edytowanie istniejących fragmentów, a także umożliwia zapisywanie wszystkich danych umieszczonych w schowku do jednego pliku, dzięki czemu będziemy mogli użyć ich w późniejszym czasie. Ponadto narzędzie oferuje funkcję tworzenia kopii zapasowej i przywracania danych.

Clipboard Magic zużywa zasoby systemowe w minimalnym stopniu, a po zminimalizowaniu aplikacja dostępna jest w zasobniku systemowym, z którego możemy „wywołać” ją w mgnieniu oka.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań225
Data aktualizacji15 maj 2018
Rozmiar pliku3.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)