AndroidKomunikacja/społecznośćPrzeglądarki internetoweCliqz – the Privacy Browser
Cliqz – the Privacy Browser ikona

Cliqz – the Privacy Browser1.9.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cliqz to interesująca mobilna przeglądarka, w której twórcy położyli nacisk na wygodę obsługi oraz bezpieczeństwo użytkownika. Ten pierwszy aspekt realizowany jest poprzez ciekawą funkcjonalność paska adresu związaną z wyszukiwaniem, zaś o prywatność użytkownika dbają dodatkowe funkcje.

Korzystając z przeglądarki wystarczy wpisać dowolną frazę w polu adresu, by na ekranie pojawiły się interesujące propozycje stron, a czasem nawet bezpośrednie odpowiedzi. Można w ten sposób na przykład przeliczać waluty i uzyskiwać informacje o pogodzie. Wszystko rzecz jasna bez konieczności odwiedzania dodatkowych stron, a bezpośrednio z paska adresu.

Dodatkowo w przeglądarce zadbano o zabezpieczenie przez phishingiem i śledzeniem oraz wyposażoną ją w bloker uciążliwych reklam. Cliqz pozwala również wygodnie pobierać filmy i nagrania z Sieci. Na plus zaliczyć należy także niezłą szybkość działania. Niestety polska wersja językowa programu pozostawia na razie wiele do życzenia, tłumaczeniu jest daleko do ideału.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCliqz
Liczba pobrań238
Data aktualizacji14 cze 2021
Rozmiar pliku0.52 MB
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Cliqz – the Privacy Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)