bDYQFpgB
Cliqz ikona

Cliqz

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cliqz to bazująca na Firefoksie przeglądarka, która swoje początki miała jeszcze jako testowa funkcja w ramach programu Test Pilot, gdzie sprawdzane są eksperymentalne pomysły na nowości właśnie do Firefoksa. Cliqz stawia na pierwszym miejscu prywatność użytkownika oraz daje do dyspozycji wygodny sposób wyszukiwania informacji wprost na pasku adresu.

bDYQFpgD

Wystarczy tu wpisywać zapytania, a podpowiedzi oraz częściowe odpowiedzi na pytania pokażą się poniżej, bez konieczności naciskania klawisza Enter. Można w ten sposób uzyskać propozycje ciekawych stron związanych z daną tematyką lub wprost uzyskać odpowiedzi na niektóre pytanie – można tak na przykład przeliczać waluty i uzyskiwać informacje o pogodzie.

W przeglądarce nacisk położono także na prywatność. Zadbano o wbudowany bloker uciążliwych reklam, blokowanie śledzenia oraz phishingu. Na plus zaliczyć należy także szybkość działania – bazując na Firefoksie przeglądarka jest dość sprawna, a dzięki ustawieniom można ją dość szczegółowo dostosowywać do własnych potrzeb.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Cliqz nullwersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentCliqz
Liczba pobrań88
Data aktualizacji15 cze 2018
Rozmiar pliku62.13 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Cliqz ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYQFphi
bDYQFphz