CloEDIT1.4.0

WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychCloEDIT
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

CloEDIT to edytor HTML kierowany do webdeweloperów i projektantów stron WWW.

Program w odróżnieniu od powszechnie dostępnych rozwiązań tego typu pozwala na "układanie" witryn z gotowych klocków, którymi są w tym przypadku znaczniki HTML. W hierarchicznym podglądzie elementów możemy edytować kod i przenosić go, nie martwiąc się o otwierające i zamykające znaczniki. Największą zaletą edytora jest jednak pełna integracja z frameworkami Bootstrap 3 i Foundation 4, a także wsparcie dla Lifta i CloServe. CloEDIT ma też narzędzia dla fanów języka Clojure, pozwalające na łatwe wprowadzanie HTML do widoków i formularzy w tym języku.

Interfejs jest osobliwy, obskurny, mało intuicyjny, a jego obsługa wymaga treningu (na szczęście dokumentacja jest napisana solidnie). Dopiero po załadowaniu jakieś strony zbudowanej na Bootstrapie czy Foundation, jego zalety szybko zaczynają być widoczne.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Java Runtime Enviroment. Najnowszą wersję Java Runtime Enviromentmożna pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki iinne dodatki(http://www.dobreprogramy.pl/Biblioteki-i-inne-dodatki,Kategoria,Windows,35.html) (patrz: Programy powiązane).
  • Edytor rozpowszechniany jest w formie pliku JAR, który uruchomiony może być z poziomu wiersza poleceń za pośrednictwem polecenia: java -jar CloEDIT-1.3.8.jar
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań384
Data aktualizacji22 sty 2014
Rozmiar pliku34.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)