WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuCloudShot
CloudShot ikona

CloudShot6.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CloudShot to darmowe narzędzie adresowane do bardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują czegoś więcej od standardowego programu do tworzenia zrzutów ekranowych czy też nagrywania krótkich prezentacji.

Najważniejszą cechą CloudShot jest możliwość przygotowania screenshota opatrzonego krótką notatką i udostępnienia go innym użytkownikom. Za pomocą tej aplikacji bez problemu zarejestrujemy także naszą aktywność w wybranym obszarze pulpitu, by później móc ją zapisać na dysku twardym. W obu przypadkach aplikacja pozwala na udostępnianie plików za pośrednictwem usług Dropbox, Google Drive, OneDrive lub Imgur bądź też wgranie ich na serwer FTP.

CloudShot jest bardzo proste w użyciu – tworzenie zrzutu ekranowego (z jednego lub dwóch wyświetlaczy) odbywa się za pomocą wykorzystania skrótu klawiaturowego lub kliknięcia w odpowiednią ikonę znajdującą się w zasobniku systemowym. W razie potrzeby możemy wykadrować utworzony obraz, a następnie opatrzyć go tekstem (wybierając rodzaj czcionki, kolor i rozmiar), obramowaniem czy też innymi dodatkami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCloudShot
Liczba pobrań1 495
Data aktualizacji7 maj 2019
Rozmiar pliku5.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CloudShot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)