bEKbhzzF

CMMS Maszyna NG7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program CMMS Maszyna należy do grupy systemów CMMS (ComputerisedMaintenance Management Systems) czyli systemów wspomagającychutrzymanie ruchu.

bEKbhzzH

Program jest systemem ekspertowym mającym na celudostarczyć jak największą ilość informacji o parku maszynowym,wyposażeniu i pojazdach jak najszerszemu gronu osób zajmujących sięutrzymaniem ruchu na poszczególnych szczeblach przedsiębiorstwaoraz wspomóc wymianę informacji między nimi. CMMS Maszynakoncentruje się na tworzeniu i kolejkowaniu harmonogramów czynności- tak okresowych jak i bieżących czy prewencyjnych oraz gromadzeniupełnej historii awarii i eksploatacji wraz z ich szczegółowymiopisami.

CMMS Maszyna pozwala również na śledzenie wszelkich czynnościformalnych związanych z parkiem maszynowym - takich np. jak badaniaUDT.

Udostępnij
CMMS Maszyna NG 7.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.87 ocen
Twoja ocena:
ProducentNeuron
Liczba pobrań10 987
Data aktualizacji26 lis 2014
Rozmiar pliku9.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKbhzAD