CMMS Maszyna NG7.0

WindowsFirmaObsługa środków trwałychCMMS Maszyna NG
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program CMMS Maszyna należy do grupy systemów CMMS (Computerised Maintenance Management Systems) czyli systemów wspomagających utrzymanie ruchu.

Program jest systemem ekspertowym mającym na celu dostarczyć jak największą ilość informacji o parku maszynowym, wyposażeniu i pojazdach jak najszerszemu gronu osób zajmujących się utrzymaniem ruchu na poszczególnych szczeblach przedsiębiorstwa oraz wspomóc wymianę informacji między nimi. CMMS Maszyna koncentruje się na tworzeniu i kolejkowaniu harmonogramów czynności - tak okresowych jak i bieżących czy prewencyjnych oraz gromadzeniu pełnej historii awarii i eksploatacji wraz z ich szczegółowymi opisami.

CMMS Maszyna pozwala również na śledzenie wszelkich czynności formalnych związanych z parkiem maszynowym - takich np. jak badania UDT.

Udostępnij
CMMS Maszyna NG 7.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.97 ocen
ProducentNeuron
Liczba pobrań11 016
Data aktualizacji26 lis 2014
Rozmiar pliku9.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)