WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychCodeLobster PHP Edition
CodeLobster PHP Edition ikona

CodeLobster PHP Edition5.15

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CodeLobster PHP Edition to podstawowa i bezpłatna edycja prostego środowiska programistycznego, które kierowane jest do twórców stron oraz aplikacji webowych pisanych w technologiach PHP i HTML, z wykorzystaniem skryptów JS oraz arkuszy CSS.

Oprogramowanie oferuje podstawową funkcjonalność, pozwalającą wygodnie tworzyć zarówno proste witryny internetowe, jak również nieco bardziej złożone aplikacje internetowe. Składa się na nią m.in. mechanizm kolorowania składni kodu PHP, HTML, JavaScript, CSS, autouzupełnianie składni, debugger PHP czy eksplorator plików, pozwalający nawiązywać połączenia i wysyłać pliki naszego projektu na serwery FTP/SFTP. Nie zabrakło również funkcji kart, umożliwiającej pracę z wieloma plikami w jednym oknie programu, opcji walidacji kodu, wsparcia dla systemów kontroli wersji i prostego menedżera SQL.

CodeLobster PHP Edition wyposażony został w obsługę rozszerzeń (pluginów). Dzięki nim, łatwo i wygodnie stworzymy projekt oparty na popularnych systemach CMS (CakePhp, Drupal, Joomla, Wordpress) oraz napiszemy własne pluginy dla nich. Środowisko daje możliwość łatwej integracji projektów z takimi frameworkami jak jQuery, Smarty i Symfony.

Uwaga!

  • Oprogramowanie domyślnie instalowane jest w wersji testowej. Chcąc korzystać z edycji bezpłatnej należy dokonać bezpłatnej rejestracji (np. klikając opcję 'Get Free CODE' podczas pierwszego uruchomienia programu).
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań4 812
Data aktualizacji8 kwi 2019
Rozmiar pliku50.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CodeLobster PHP Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)