iOSAkcesoriaNagrywanie rozmów i dyktafonyCogi
Cogi ikona

Cogiversion 2.6.14

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cogi to zaawansowany dyktafon, dający możliwość nagrywania tylko ważnych fragmentów. Aplikacja nasłuchuje cały czas, ale to użytkownik decyduje, kiedy będzie zapisywał rozmowę. Do sesji można dołączać notatki tekstowe i zdjęcia, uzupełniające nagrania dźwiękowe.

Cogi pracuje w sesjach i wszystkie media z jednej sesji przechowuje w jednym miejscu. Podczas trwania sesji aplikacja cały czas rejestruje dźwięk, ale zapisze tylko fragmenty, które wybierze użytkownik. Gdy padną ważne słowa, należy dotknąć przycisku na ekranie – wtedy Cogi zacznie zapisywanie, sięgając 15 sekund wstecz (można to zmienić w ustawieniach). Nagrywanie można zakończyć kolejnym dotknięciem ekranu.

Wszystkie fragmenty nagrań można opisać. Do sesji można dołączyć zdjęcia i notatki. Materiały zebrane w Cogi można synchronizować z chmurą po założeniu konta. Każdy użytkownik dostanie 500 MB miejsca za darmo i może dokupić więcej. Konto jest jednak opcjonalne i można korzystać z Cogi offline.

Cogi jest dostępny za darmo, ale ma dodatkowe funkcje, które można dokupić. Na terenie Stanów Zjednoczonych można korzystać z taniej telefonii VoIP i dzwonić na numery telefoniczne. Ponadto można korzystać z usługi transkrypcji – po wysłaniu nagrania w ciągu doby użytkownik otrzyma zapis tekstowy. Cogi w płatnej wersji pozwala także rejestrować rozmowy telefoniczne.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCogi
Liczba pobrań108
Data aktualizacji2 maj 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Cogi ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)