AndroidAkcesoriaNagrywanie rozmów i dyktafonyCogi
Cogi ikona

Cogi2.7.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cogi to nieszablonowy dyktafon z możliwością nagrywania tylko tego, co istotne. Podczas sesji aplikacja nasłuchuje cały czas, ale to użytkownik decyduje, które fragmenty zostaną zarejestrowane. Do sesji można dołączać notatki tekstowe i zdjęcia.

po uruchomieniu sesji aplikacja cały czas rejestruje dźwięk, ale zapisze tylko fragmenty, które wybierze użytkownik. Gdy padną ważne słowa, należy dotknąć przycisku na ekranie – wtedy Cogi zacznie zapisywanie. Nagrywanie można zakończyć kolejnym dotknięciem ekranu.

Wszystkie fragmenty nagrań można opatrzyć indywidualnymi opisami. Ponadto do sesji można dołączyć zdjęcia i notatki tekstowe. Wszystkie materiały z jednej sesji zostaną zebrane w jednym miejscu, co znacznie ułatwia zarządzanie notatkami.

Materiały zebrane w Cogi można synchronizować z chmurą po założeniu konta. Każdy użytkownik dostanie 500 MB miejsca na swoje dane i może dokupić więcej. Konto jest jednak opcjonalne i można korzystać z Cogi offline.

Cogi jest dostępny za darmo, ale ma dodatkowe funkcje, które można dokupić. Na terenie Stanów Zjednoczonych można korzystać z taniej telefonii VoIP i dzwonić na numery telefoniczne. Ponadto można korzystać z usługi transkrypcji – po wysłaniu nagrania w ciągu doby użytkownik otrzyma zapis tekstowy. Cogi w płatnej wersji pozwala także rejestrować rozmowy telefoniczne.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCogi
Liczba pobrań612
Data aktualizacji13 lut 2022
System operacyjnyAndroid Android 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Cogi ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)