Cold Turkey Blocker ikona

Cold Turkey Blocker

MacOSBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceCold Turkey Blocker
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Cold Turkey Blocker to specjalne narzędzie do blokowania rozmaitych stron internetowych i programów.

Dzięki funkcjom oferowanym przez tę aplikację będziemy mogli w całości skupić się na pracy. Cold Turkey Blocker jest dostępny jako rozszerzenie do przeglądarki stron internetowych (nie działa z Internet Explorerem oraz Edge), które pozwala zablokować dostęp do wszystkiego, co rozprasza nas w wykonywaniu obowiązków na komputerze. Mogą to być witryny sieciowe, aplikacje, powiadomienia i nie tylko.

Jeśli nie chcemy skorzystać z opcji długotrwałej blokady, Cold Turkey Blocker może posłużyć nam jako aplikacja korzystająca z techniki pomodoro, której założenia opierają się na robieniu sobie 5-minutowych przerw co każde 25 minut pracy. Oznacza to, że będziemy mogli zyskać dostęp do zablokowanych treści raz na pół godziny (możliwe jest wykluczenie z tej reguły stron, które są nam potrzebne w pracy).

Cold Turkey Blocker można skonfigurować ręcznie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by program działał zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Warto pamiętać, że aplikacja blokuje wskazane treści, do których dostęp uzyskamy dopiero po upływie wyznaczonego czasu.

Udostępnij
Cold Turkey Blocker nullwersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań59
Data aktualizacji22 lis 2018
Rozmiar pliku7.69 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Cold Turkey Blocker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)