WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceCold Turkey Blocker
Cold Turkey Blocker ikona

Cold Turkey Blocker3.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cold Turkey Blocker to specjalne narzędzie do blokowania rozmaitych stron internetowych i programów.

Dzięki funkcjom oferowanym przez tę aplikację będziemy mogli w całości skupić się na pracy. Cold Turkey Blocker jest dostępny jako rozszerzenie do przeglądarki stron internetowych (nie działa z Internet Explorerem oraz Edge), które pozwala zablokować dostęp do wszystkiego, co rozprasza nas w wykonywaniu obowiązków na komputerze. Mogą to być witryny sieciowe, aplikacje, powiadomienia i nie tylko.

Jeśli nie chcemy skorzystać z opcji długotrwałej blokady, Cold Turkey Blocker może posłużyć nam jako aplikacja korzystająca z techniki pomodoro, której założenia opierają się na robieniu sobie 5-minutowych przerw co każde 25 minut pracy. Oznacza to, że będziemy mogli zyskać dostęp do zablokowanych treści raz na pół godziny (możliwe jest wykluczenie z tej reguły stron, które są nam potrzebne w pracy).

Cold Turkey Blocker można skonfigurować ręcznie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by program działał zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Warto pamiętać, że aplikacja blokuje wskazane treści, do których dostęp uzyskamy dopiero po upływie wyznaczonego czasu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań528
Data aktualizacji28 paź 2019
Rozmiar pliku7.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cold Turkey Blocker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)