WindowsGryWyścigiColin McRae Rally 2.0

Colin McRae Rally 2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Colin McRae Rally 2.0 to druga odsłona niezwykle popularnej niegdyś gry wyścigowej wydanej przez firmę Codemsters w 2000 roku. Pozwala ona graczowi wcielić się w kierowcę rajdowego i rywalizować w mistrzostwach World Rally Championship.

Popularne samochody WRC i zróżnicowane trasy

Opisywany tytuł stawia na wysoki realizm rozgrywki oddając w ręce gracza większość najpopularniejszych samochodów wyścigowych, które spotkać można było na trasach w tamtych latach. Wśród dostępnych pojazdów znajdziemy takie kultowe auta jak Ford Focus, Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution oraz wiele innych. To jednak nie koniec. Rozgrywka toczyć się może na wielu wymagających odcinkach specjalnych, zlokalizowanych w Kenii, Wielkiej Brytanii, Włochach czy Finlandii, Francji i Grecji.

Dostępny lektor i tryby rozgrywki

W oryginalnej wersji językowej jako pilota usłyszymy Nicka Grista, z kolei w polskiej wirtualnym towarzyszem naszych zmagań będzie Krzysztof Hołowczyc. Colin McRae Rally 2.0 oferuje możliwość startu w mistrzostwach WRC, jak również zmagania w rallycrossie. Gra umożliwia zabawę z udziałem sztucznej inteligencji, jak również rajdy z innymi graczami za pośrednictwem sieci.

Wymagania sprzętowe:

  • procesor: Intel Pentium II 450 MHz
  • pamięć RAM: 64 MB
  • karta graficzna: zgodna z DirectX 7.0
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCodemasters
Liczba pobrań17 235
Data aktualizacji19 cze 2020
Rozmiar pliku35.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)