CollageIt3.6.0

MacOSGrafikaInne programy graficzneCollageIt
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CollageIt to darmowe narzędzie, pozwalające tworzyć ciekawe kolaże ze zbioru wybranych zdjęć. Oferuje ono zestaw kilkunastu podstawowych funkcji, które dają użytkownikowi możliwość sprawnego dostosowywania efektu wyjściowego całego projektu.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Proces tworzenia kolażu rozpoczyna się od wczytania fotografii, możliwe jest również pojedyncze wczytywanie grafiki i ręczne lokowanie ich w wybranych obszarach. CollageIt wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść", usprawniającą pracę z aplikacją. Do dyspozycji użytkownika oddano kilka gotowych szablonów ułożenia grafiki w kolażu.

W ustawieniach każdego z dostępnych szablonów możemy zadeklarować ilość zdjęć, jakie mają zostać wykorzystanie do kolażu. Program daje również możliwość dostosowywania odstępów pomiędzy nimi, marginesów, rotacji, koloru i wielkości ramek, cienia dla nich, a także tła - koloru lub gradientu.

Gotowe prace wyeksportować możemy do formatów JPG, BMP, TIFF, PNG, GIF, PDF lub PSD. Z poziomu CollageIt przygotujemy także nasz projekt do wysłania go jako załącznik w e-mailu, ustawimy go jako tapetę pulpitu, a także opublikujemy online w serwisach Flickr oraz Facebook.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań162
Data aktualizacji31 gru 2017
Rozmiar pliku29.94 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)