bEgSFuHp
Colon ikona

Colon1.4.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Colon to bazujący na Electronie edytor tekstu, który oferuje sporo funkcji przydatnych w trakcie codziennej pracy.

bEgSFuHr

Autorzy opisywanego narzędzia zadbali o możliwość korzystania z ponad 10 języków programowania w tym samym czasie. W razie ewentualnych błędów nie musimy obawiać się, że Colon je przeoczy, bowiem edytor posiada funkcję podświetlania składni i wspiera w tej kwestii ponad 100 różnych języków programowania. Na uwagę zasługuje także opcja automatycznego uzupełniania, dzięki której niejednokrotnie będziemy mogli zaoszczędzić sporo czasu.

Komfortową pracę zapewnia fakt, że w aplikacji Colon można działać na wielu kartach i przełączać się między nimi w razie potrzeby. Zadbano także o możliwość korzystania z podglądu w czasie rzeczywistym w przypadku języków znaczników (HTML, MD).

Colon może pochwalić się nowoczesnym, czytelnym interfejsem. Twórcy przygotowali ponad siedem motywów graficznych, pozwalając na dostosowanie wyglądu aplikacji do preferencji użytkownika.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Colon 1.4.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentColon
Liczba pobrań191
Data aktualizacji27 mar 2019
Rozmiar pliku89.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Colon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgSFuHW
bEgSFuIn