WindowsProgramowanieEdytory dla programistówColon
Colon ikona

Colon1.4.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Colon to bazujący na Electronie edytor tekstu, który oferuje sporo funkcji przydatnych w trakcie codziennej pracy.

Autorzy opisywanego narzędzia zadbali o możliwość korzystania z ponad 10 języków programowania w tym samym czasie. W razie ewentualnych błędów nie musimy obawiać się, że Colon je przeoczy, bowiem edytor posiada funkcję podświetlania składni i wspiera w tej kwestii ponad 100 różnych języków programowania. Na uwagę zasługuje także opcja automatycznego uzupełniania, dzięki której niejednokrotnie będziemy mogli zaoszczędzić sporo czasu.

Komfortową pracę zapewnia fakt, że w aplikacji Colon można działać na wielu kartach i przełączać się między nimi w razie potrzeby. Zadbano także o możliwość korzystania z podglądu w czasie rzeczywistym w przypadku języków znaczników (HTML, MD).

Colon może pochwalić się nowoczesnym, czytelnym interfejsem. Twórcy przygotowali ponad siedem motywów graficznych, pozwalając na dostosowanie wyglądu aplikacji do preferencji użytkownika.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentColon
Liczba pobrań238
Data aktualizacji27 mar 2019
Rozmiar pliku91.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Colon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)